طراحي سايت، سئو و بهينه سازي طراحي سايت، سئو و بهينه سازي .

طراحي سايت، سئو و بهينه سازي

آموزش سئو براي مبتديان

به سفر يادگيري SEO خود خوش آمديد!
 

در صورتي كه تمايل شما به يادگيري بهينه سازي موتور جستجو (SEO) تنها با تمايل شما به اجراي و آزمايش مفاهيم بيشتر شود ، از اين راهنما نهايت استفاده را خواهيد برد.

اين راهنما براي توصيف كليه جنبه هاي اصلي سئو ، از يافتن اصطلاحات و عبارات (كلمات كليدي) كه مي تواند باعث ايجاد ترافيك واجد شرايط به وب سايت شما شود ، دوستانه تر كردن سايت شما با موتورهاي جستجو ، ايجاد لينك ها و بازاريابي ارزش بي نظير سايت شما طراحي شده است. .

دنياي بهينه سازي موتورهاي جستجو پيچيده و در حال تغيير است ، اما شما مي توانيد اصول را به راحتي درك كنيد ، و حتي مقدار كمي از دانش SEO مي تواند تفاوت بزرگي ايجاد كند. آموزش رايگان SEO نيز به صورت گسترده در وب موجود است ، از جمله راهنماهايي مانند اين!

اين اطلاعات را با برخي تمرينها تركيب كنيد و در راه رسيدن به يك سئو باهوش خوب هستيد.
مباني اصول بهينه سازي موتور جستجو

آيا تاكنون از سلسله مراتب نيازهاي مازلو شنيده ايد؟ اين يك تئوري روانشناسي است كه اساسي ترين نيازهاي انسان (مانند هوا ، آب و ايمني جسمي) را بر نيازهاي پيشرفته تر (مانند عزت نفس و تعلق اجتماعي) در اولويت قرار داده است. اين نظريه اين است كه شما بدون اطمينان از نيازهاي اساسي تر در ابتدا برآورده نمي شويد. اگر غذا نداريد عشق مهم نيست.

بنيانگذار ما ، رند فيشكين ، يك هرم مشابه را براي توضيح نحوه عملكرد افراد در مورد سئو ، توضيح داد و ما آن را محبت آميز عنوان كرديم "سلسله مراتب نيازهاي سئو".


راهنماي اصول SEO
 

همانطور كه مشاهده مي كنيد ، پايه و اساس SEO خوب با اطمينان از دسترسي به خزيدن شروع مي شود و از آنجا به سمت بالا حركت مي كند.

با استفاده از اين راهنماي مبتدي ، مي توانيم اين هفت مرحله را براي رسيدن به سئو موفق دنبال كنيم:

    دسترسي را باز كنيد تا موتورها بتوانند وب سايت شما را بخوانند
    محتواي قانع كننده اي كه به جستجوي جستجوگر پاسخ مي دهد
    كليد واژه بهينه سازي شده براي جذب جستجوگرها و موتورها
    تجربه كاربري عالي از جمله سرعت بار سريع و UX قانع كننده
    محتواي ارزشمندي را به اشتراك مي گذارد كه پيوندها ، استنادها و تقويت را كسب مي كند
    عنوان ، URL و توضيحات براي ترسيم CTR بالا در رتبه بندي ها
    نشانه گذاري Snippet / Schema براي مشخص كردن در SERP ها

ما در طول اين راهنما براي هر يك از اين مناطق وقت خواهيم گذاشت ، اما ما مي خواهيم آن را در اينجا معرفي كنيم زيرا نگاهي به نحوه ساختن اين راهنما به عنوان يك كل ارائه مي دهد.

سئو چيست و چرا اهميت دارد؟


براي مبتديان واقعي. بياموزيد كه بهينه سازي موتور جستجو چيست ، چرا مهم است و همه اصول لازم را مي دانيد تا خود را درست شروع كنيد.
فصل 2: ​​نحوه كار موتورهاي جستجو - خزيدن ، نمايه سازي و رتبه بندي

ابتدا بايد ظاهر شويد.

اگر موتورهاي جستجو به معناي واقعي كلمه نمي توانند شما را پيدا كنند ، هيچكدام از بقيه كارهاي شما اهميتي ندارند. اين فصل به شما نشان مي دهد كه چگونه روبات هاي آنها اينترنت را خز مي كنند تا سايت شما را پيدا كنند و آن را به فهرست آنها اضافه كنند.


فصل 3: تحقيقات كليد واژه

درك كنيد كه مخاطبان شما چه چيزي مي خواهند پيدا كنند.

رويكرد ما ابتدا كاربران را هدف قرار مي دهد زيرا اين چيزي است كه موتورهاي جستجو پاداش مي دهند. در اين فصل تحقيقات كلمات كليدي و ساير روش ها براي تعيين آنچه مخاطبان شما به دنبال آن هستند ، را در بر مي گيرد.


فصل چهارم: بهينه سازي در محل


براي پيشبرد پيام خود از تحقيقات خود استفاده كنيد.


اين يك فصل پرشور است ، طراحي بهينه سازي شده ، تجربه كاربر ، معماري اطلاعات و تمام راه هايي كه مي توانيد نحوه انتشار مطالب را تنظيم كنيد تا حداكثر ديد و طنين انداز آن با مخاطبان خود تنظيم شود.
فصل 5: SEO فني

دانش فني پايه به شما در بهينه سازي سايت خود براي موتورهاي جستجو و ايجاد اعتبار با توسعه دهندگان كمك مي كند.

با اجراي طراحي پاسخگو ، بخشنامه هاي روبات و ساير عناصر فني مانند داده هاي ساخت يافته و برچسب هاي متا ، مي توانيد به گوگل (خود ربات) بگوييد كه سايت شما درمورد اين موضوع چيست. اين به آن كمك مي كند تا براي موارد مناسب رتبه بندي شود.
فصل ششم: ايجاد پيوند و مؤسس تأسيس

صدا را زياد كن.

پس از دستيابي به همه چيز ، وقت آن است كه با جلب توجه و پيوند از سايتها و تأثير گذاران ديگر ، تأثير خود را گسترش دهيد.
فصل 7: اندازه گيري ، اولويت بندي و اجراي سئو

خود را براي موفقيت تنظيم كنيد.

بخش اساسي هر استراتژي جستجوگرها دانستن اينكه چه چيزي كار مي كند (و چه چيزي نيست) ، تنظيم رويكرد شما در مسير حركت است.
واژه نامه SEO

اصطلاحات و عبارات كليدي را درك كنيد.

يادگيري سئو بعضي اوقات مي تواند مانند يادگيري يك زبان ديگر ، با تمام اصطلاحات اصطلاحات و اصطلاحات صنفي كه انتظار داريد بدانيد احساس كنيد. اين واژگان فصل به فصل به شما كمك مي كند تا كلمات جديد را به دست بياوريد.
چه مقدار از اين راهنما براي مطالعه نياز دارم؟

اگر در مورد بهبود ترافيك جستجو جدي هستيد و با سؤال ناآشنا نيستيد ، توصيه مي كنيم راهنماي مبتدي براي سئو را از جلو به عقب بخوانيد. ما سعي كرده ايم تا حد امكان آن را بطور دقيق و آسان درك كنيم و يادگيري اصول سئو اولين قدم اساسي براي رسيدن به اهداف كسب و كار آنلاين شما است.

با سرعتي كه مناسب شماست ، برويد و حتماً به دهها منبعي كه در طول فصل به آنها پيوند مي دهيم توجه كنيد - آنها نيز شايسته توجه شما هستند.

هنوز هيجان زده شده ايد؟ شما بايد باشيد! بازاريابي موتورهاي جستجو يك زمينه جذاب است و مي تواند بسيار سرگرم كننده باشد!

منبع: moz


برچسب: سئو، آموزش سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۰۹ توسط:معصومه قرباني موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :